Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság Győr október 3-4.

Lábatlani Sirályok Vizisport Egyesület

október 5, 2020 Uncategorized 0

Hát ez a pillanat is eljött. A nagyon nehezen indult vízi verseny szezon utolsó megmérettetése a Maraton Magyar Bajnokság. Ma Győrben csodaszép napsütésben, de viharos szélben kajakoztak a Sirályok. Csereklyei Áron a roppant népes mezőnyében az előkelő 11. helyen végzett 10 kilométeren. Ugyanezen a távon páros hajóban Wierl Elektra és Zöldvári Emese 13. lett a 14 éves lányoknál. 5 kilométeren a fiúk négyes Szabó Máté-Kerékgyártó Zétény-Kópis Barnabás és Zöldvári Gergő 11 helyen értek célba. Idei utolsó versenyszámunk a lányok csapathajója volt és Garai Zsuzsanna-Hoffmann Zorka-Eninger Adél-Palotás Petra nem okoztak csalódást, összelapátolták a bronz érmet! Szép volt csajok! Viszlát NYÁR! Viszlát versenyek! Jövőre újra találkozunk! HAJRÁ SIRÁLYOK!